Regulamin pralni

REGULAMIN PRALNI

 1. Oddanie odzieży do prania jest równoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu pralni przez klienta.
 2. Pralnia przyjmuje do prania wyłącznie odzież posiadającą oznakowanie prania. W innym przypadku odzież przyjmujemy na odpowiedzialność klienta.
 3. Termin wykonania usługi od momentu odebrania odzieży przez pralnie wynosi do 48 godzin.
 4. Wysokość opłat za usługi określa cennik pralni.
 5. Opłata za usługę pobierana jest z góry.
 6. Pralnia nie gwarantuje całkowitego usunięcia plam z odzieży, szczególnie gdy plamy są stare lub były uprzednio zapierane.
 7. Pralnia nie ponosi odpowiedzialności za guziki, klamry, fliselinę, zamki, ściągacze gumowe, wady materiału, poduszki. W razie stwierdzenia możliwości ich uszkodzenia, klient wyraża zgodę na ich odprucie, w innym przypadku pranie odbywa się na odpowiedzialność klienta.
 8. Pralnia nie ponosi odpowiedzialności za szkody w odzieży, których nie można było przewidzieć przed jej przyjęciem, a wynikające z niedostatecznej trwałości farbowania, napisów drukowanych, zbiegania się materiału, impregnacji i innych ukrytych wad.
 9. W przypadku zaginięcia lub zniszczenia odzieży pralnia zobowiązuje się wypłacenia jej pełnej wartości pomniejszonej o stopień zużycia.
 10. W przypadku nie odebrania odzieży w ciągu 60 dni od wyznaczonego terminu, zostaje ona oddana na cele dobroczynne.
 11. Pralnia może odmówić wykonania usługi przed przyjęciem odzieży lub odstąpić od usługi gdy jej wykonanie okaże się niemożliwe.
 12. Prawo do reklamacji przysługuje w dniu odbioru garderoby. Brak zgłoszenia pisemnych zastrzeżeń w chwili odbioru odzieży oznacza brak zastrzeżeń ze strony klienta co do jakości wykonanej usługi i nie może stanowić w przyszłości podstawy do roszczeń reklamacyjnych.
 13. W razie reklamacji stroną orzekającą jest uprawniony rzeczoznawca. Koszt opinii ponosi strona na której niekorzyść wydana została opinia.
 14. Odzieży bez paragonu-zlecenia nie wydajemy.
 15. Promocje nie łączą się.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl